Maravilloso Apartamento En El Realejo 8 Personas

  • 100 μ²
  • 3 υπνοδωμάτια
  • 2 μπάνια

Οι επισκέπτες του Maravilloso Apartamento En El Realejo 8 Personas Γρανάδα 100 τ.μ. Έχουν τη δυνατότητα να επισκεφθούν την Αλάμπρα, που βρίσκεται σε απόσταση 14 λεπτών με τα πόδια. Αυτό το διαμέρισμα με 3 υπνοδωμάτια απέχει 2 χλμ. από σταθμό τρένου Granada και μόνο 50 μέτρα από τον σταθμό λεωφορείων Paseo de la Bomba 17.

Αυτό το διαμέρισμα παρέχει στους επισκέπτες χώρο καθιστικού και σαλόνι, καθώς και σύγχρονες ανέσεις, όπως ρυθμιζόμενο κλιματισμό. Επιπλέον, υπάρχουν στεγνωτήρας μαλλιών και μεγάλες πετσέτες μπάνιου. Για τη μεγαλύτερη άνεσή σας, το κατάλυμα διαθέτει ξεχωριστή τουαλέτα και ντους.

Το Maravilloso Apartamento En El Realejo 8 Personas παρέχει μικρή κουζίνα με ηλεκτρικό βραστήρα, ψυγείο και μαγειρικά σκεύη.

Η Carrera del Darro απέχει 16 λεπτά με τα πόδια από αυτό το διαμέρισμα. Το κέντρο της πόλης απέχει 15 λεπτά με τα πόδια από αυτό το κατάλυμα. Το Maravilloso Apartamento En El Realejo 8 Personas βρίσκεται μόνο 1 χλμ. από τη Μονή Αγίου Ιερώνυμου.

Χρειάζεστε περισσότερες επιλογές;
Check Top hotels near Maravilloso Apartamento En El Realejo 8 Personas Γρανάδα
El Rincon De Granata
Τιμή μόνο για κινητά

El Rincon De Granata

9.2
Άριστο 90 σχόλια
0 μ από το κατάλυμα
USD 496 USD 446
ανά νύχτα
Apartamento Alborea 2
Τιμή μόνο για κινητά

Apartamento Alborea 2

9.1
Άριστο 70 σχόλια
35 μ από το κατάλυμα
USD 490 USD 441
ανά νύχτα
Torreon Del Genil
Τιμή μόνο για κινητά

Torreon Del Genil

9.3
Άριστο 48 σχόλια
45 μ από το κατάλυμα
USD 157 USD 141
ανά νύχτα
    Πρόσβαση στο ξενοδοχείο

    Αεροδρόμια

    Αεροδρόμιο ΓραΝάδας-ΧαέΝ ΦεΝτερίκο Γκαρσία Λόρκα
    21 χλμ.

    Σταθμοί τραίνων

    Granada Train Station
    2,5 χλμ.

    Εγκαταστάσεις

    Διαδίκτυο

    • Wi-Fi

    Στάθμευση

    • Χώρος στάθμευσης

    Στην κουζίνα

    • Βραστήρας
    • Κουζινικά είδη

    Παροχές για παιδιά

    • Βρεφικές κούνιες

    Στα δωμάτια

    • Κλιματισμός
    • Καθιστικό
    • Εγκαταστάσεις για τσάι και καφέ
    • Τραπέζι φαγητού

    Στο μπάνιο

    • Πλυντήριο ρούχων

    Συσκευές

    • LCD TV

    Γενικές εγκαταστάσεις

    • Απαγορεύεται το κάπνισμα σε όλους τους χώρους

    Κατοικίδια

    • Δεν επιτρέπονται κατοικίδια !

    Σημαντικές πληροφορίες

    Check-in: από 16:00 έως 22:00
    Check-out: από 08:00 έως 11:00
    Αριθμός αδείαςESFCTU0000180170007153690000000000000000VFT/GR/096934,VUT/GR/09693
    Συχνές ερωτήσεις
    • Ποια αξιοθέατα έχει κοντά στο το Maravilloso Apartamento En El Realejo 8 Personas;
      Τα γνωστά αξιοθέατα που βρίσκονται κοντά στο το Maravilloso Apartamento En El Realejo 8 Personas περιλαμβάνουν Μονή Αγίου Ιερώνυμου, που απέχει 25 λεπτά με τα πόδια.
    • Πόσο κοστίζει η κράτηση στο το Maravilloso Apartamento En El Realejo 8 Personas;
      Η τιμή κράτησης στο το Maravilloso Apartamento En El Realejo 8 Personas θα είναι 392€.
    • Υπάρχουν εστιατόρια κοντά στο το Maravilloso Apartamento En El Realejo 8 Personas;
      Τα εστιατόρια κοντά στο το Maravilloso Apartamento En El Realejo 8 Personas περιλαμβάνουν La Brujula de Momo και La Taberna de Kafka και απέχουν μόνο 5 λεπτά με τα πόδια.
    • Πόσο μεγάλο είναι αυτό το ευρύχωρο διαμέρισμα;
      Η έκταση του αυτό το ευρύχωρο διαμέρισμα αποτελεί 100 μ².

    Τοποθεσία

    Map
    Σε κοντινή απόσταση

    Αεροδρόμια

    Αεροδρόμιο ΓραΝάδας-ΧαέΝ ΦεΝτερίκο Γκαρσία Λόρκα
    21 χλμ.

    Σταθμοί τραίνων

    Granada Train Station
    2,5 χλμ.

    Αξιοθέατα κοντά

    Εστιατόρια κοντά

    Φωτογραφίες

    Αξιολογήσεις

    Δεν έχει σχόλια ακόμα :(

    Εάν έχει μείνει σ' αυτό το ξενοδοχείο, μοιραστείτε την εμπειρία σας μαζί μας

    Γράψτε σχόλιο

    Γράψτε σχόλιο

    Πότε ταξιδέψατε;

    Η βαθμολογία σας

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Πολύ κακό
    Εξαιρετκό

    Τα στοιχεία σας

    Από πού είστε;
    Ευχαριστούμε! Σας ευχαριστούμε που αφιερώσατε χρόνο για να μοιραστείτε την εμπειρία σας. Το σχόλιό σας θα δημοσιευτεί σύντομα.
    Επιστροφή στα σχόλια
    Το σχόλιο δεν έχει αποσταλεί.

    Επικοινωνήστε μαζί μας

    Εάν χρειάζεστε περισσότερα από 4 δωμάτια, παρακαλώ, υποβάλετε αίτημα ομαδικής κρατήσης.
    Τα στοιχεία σας
    Θέμα
    Μήνυμα
    Maravilloso Apartamento En El Realejo 8 Personas Γρανάδα

    Εμφάνιση στο χάρτη:

    Αξιοθέατα
    Συνιστώμενα εστιατόρια
    Οι δημόσιες συγκοινωνίες
    Ευχαριστούμε για την ανταπόκρισή σας
    Ευχαριστώ για την εγγραφή
    Κλείσιμο